ÜÇ BÜYÜKLERİN HİSSELERİ YATIRIMCISINA KAZANDIRIYOR

Yazar: Canan GümüşProfile

Son dönemde borsada hızlı bir yükseliş gercekleştiren 3 büyüklerin hisseleri yatırımcılarına büyük kazançlar sağlıyor. Üç büyük klübümüz de borsada sıkı bir yarış halinde. Bu durumun en canlı örneği fenerbahçe takımının hisse senedine yatırım yaparak çok ciddi kazançlar elde eden Serdar Bey.

İstanbul’da hizmet sektöründe çalışan, orta gelir grubuna mensup olan Serdar Bey iyi bir futbol takipçisi ve çok fanatik olmamakla beraber iyi bir taraftar. Kendisi bir gün internette hisse senetleri ile ilgili bir habere denk geliyor ve bu haber hayatının fırsatlarından biri haline geliyor. Şimdi bu sonu büyük kazançlarla biten hikayeyi sahibinden dinliyoruz.

Post_image

“Borsaymış, hisse senediymiş çok anladığım konular değil. Daha önce böyle bir deneyimim ya da eğitimim olmamıştı. Ben sadece futbol maçlarını iyi takip eden ve futbolun gerçekte ne kadar büyük bir ekonomi yarattığını gören bir vatandaşım. O sebepten ben yapamam diye bu yöne hiç bakmamıştım.” diye ekliyor Serdar Bey. Reklamdaki kayıt formunu doldurduğum andan itibaren surecin tahmin ettiğinden çok daha kolay ilerlediğini ve “Maddi durumunun nasıl düzeldiğini” neşeyle anlatıyor.

“Kayıt oluşturduktan kısa bir süre sonra yatırım danışmanı beni arayarak sistem ile ilgili bana detaylı bir eğitim verdi. Daha önce hiçbir bilgim olmamasına rağmen bana sistemi nasıl kullanmam gerektiğini ve hisse senetlerine nasıl yaklaşmam gerektiği ile ilgili o kadar güzel bir eğitim verildi ki kendimi artık yatırım yapmaya ve kazanç sağlamaya yeterince hazır hissediyordum” diye devam etti Serdar Bey. Daha önce hisse senedi, yatırım denince gözünün korktuğundan; bu bahsedilen yatırım olanaklarının nasıl bu kadar kazandırabileceğini merak ederek kayıt yaptığını söylüyor ve “Hayatımın en doğru kararı oldu” diyor gülümseyerek.

secondImage

Kaldıraçlı sistem ve yatırım uzmanı desteği ile avantajlı yatırımı yakaladım. Kaldıracın ne olduğunu bile bilmezdim. Mesela 1:10 kaldıracın bana 100 dolar ile 1000 dolarlık hisse senedi satın alabilme avantajını sunduğunu bilmiyordum. Herkes gibi benimde çekincelerim vardı ve bu gibi yatırımlar için büyük paralara ihtiyacım olduğunu düşünürken; en düşük başlangıcın 300 dolar olduğunu duyunca hiç ikilemeden denemeye karar verdim.” Diyor.

Hesabıma para yatırdıktan ilk yatırımımı nasıl yapacağım diye düşünürken, kazanç sağlamama yardımcı olan yatırım uzmanı aradı. "Hayalini kurduğum yatırımları gerçekleştirebilmemi ona borçluyum." diye gülümseyerek anlatmaya devam ediyor. Hiç unutamadığım başarılı sinyal hikayemi sizinle paylaşmak isterim. Sinyalde sarı lacivert takımın hissesinin değer kazanacağının bilgisi paylaşılmıştı, gönül verdiğim ve çok güvendiğim bir kurum olduğu için benim de aklıma yatmıştı Üstüne ağustos ayında aldığım 7.28 TL’lik hisse senedi çok kısa bir sürede neredeyse %100 artmıştı, 13.34 TL’ye fırlayınca kullandığım kaldıraç sayesinde bakiyemde günlerce çalışarak kazanamadığım tutara eriştim. Tabii ki artan bakiyem daha çok işlem yapmama ve dolayısıyla daha çok kazanmama yardımcı oldu diye kahkaha attı.

Rüyada mıyım diye düşünürken, hesabımdan çekim yaptığım kazancımın 24 saat gibi kısa bir sürede hesabıma yatırılması ile zevkten dört köşe oldum. Şirkete güven problemim de kalmadı. Artık işlemlerimi sinyaller, uzman desteği ve tabii ki kendi edindiğim tecrübeyle destekleyerek kazancımı katlamaya ek gelir elde etmeye devam ediyorum diyor.

secondImage

Güzel tecrübesini bizimle paylaştığı için Serdar bey’e teşekkür ediyor ve vedalaşıyoruz:

Markets Pro bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kullanmak için fonlamanızı yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

userName
Demet Yılmaz

Bu sistemle ben de yatırım yaptım, ama hisse senedine yapmamıştım :)

userName
Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

userName
Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

userName
Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

userName
Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

userName
Mehmet Can Arslan

Ben de Aselsan’a işlem açtım ve kazandım